KRESS – ім'я, що завоювали авторитет у всьому світі. Купуючи інструмент цієї торгової марки в офіційних представників ТОВ «КРЕСС-ЦЕНТР», ви зможете гарантувати для себе якісне обслуговування.


Додаток RUBI DIAMOND EXPERT

Вітаємо! З радістю повідомляємо Вас, що було розроблено спеціальний додаток для смартфонів по алмазним дискам RUBI, який вже доступний для скачування і установки. Цей додаток для смартфонів має російськомовну версію. З додатком «Додаток RUBI DIAMOND EXPERT» Ви зможете виходячи з виду різання - сухого або вологого, його швидкості або якості і, природно, в залежності від матеріалу швидко і легко підібрати необхідний алмазний диск. Додаток автоматично підбере серед широкої гами алмазних дисків з каталогу RUBI (Суцільні, J-SLOT, Сегментовані, і т.д.) тільки ті диски, які відповідають заданим вами критеріям. Вам буде запропонований як оптимальний, так і альтернативні варіанти. Вам буде надана повна інформація про алмазному диску (опис, використання, доступні діаметри і т.д.) при натисканні на його зображення. Ви також зможете поділитися порівнянням дисків з вашими колегами, партнерами та клієнтами або зберегти її на вашому смартфоні або планшеті. Додаток Додаток RUBI DIAMOND EXPERT це не просто консультативний інструмент, але і можливість безпосередньо зв'язатися з компанією RUBI для отримання додаткової інформації про наші алмазні диски.

Новини Бізінген (Німеччина) - стаття про нагородження компанії Кресс-Elektrik

 

12 травня 2012 компанія Kress-Elektrik Отримала нагороду "Найбільш інноваційний бренд 2012" КОНКУРСУ Plus престижного X Award.

Новинка 360 BPS Новинка BiPower - визнана найкращим інструментом року і отримала свою нагороду від журі Plus X Award в цій номінації.

Інформація про нагородження приведена в статті.

 

Новинки - журнал "Дрель До Дыр" №1 (2012)

 

KRESS завдає удару у відповідь

Сімейство професійного електроінструменту марки KRESS поповнилося серією двошвидкісних акумуляторних дрилів-шуруповертів AFB SET II. Нові моделі оснащені системою QuiXS для швидкого встановлення і зняття патрона або кутовий насадки, а біти при закручуванні можуть вставлятися прямо в шпиндель. Планетарний редуктор забезпечує великий крутний момент на першій швидкості і високі обороти для свердління - на другий.

Пристрій має автоматичне блокування шпинделя, що дозволяє змінювати інструмент однією рукою, і потужну світлодіодне підсвічування робочої поверхні. Картину доповнює вже став традиційним індикатор залишкової ємності акумулятора.