Абразивний інструмент (Rhodius)

Диски Rhodius

Компанія RHODIUS Schleifwerkzeuge GmbH & amp; Co. KG є підрозділом холдингової компанії RHODIUS GROUP і була заснована в 1952 році. Згодом фірма RHODIUS стала провідним європейським виробником ріжучого і шліфувального абразивного інструменту та лідером на європейському і світовому ринку.
Всі ріжучі круги і шліфувальні диски виготовлені за міжнародними стандартами (DIN EN 12413) і правилам безпеки. RHODIUS також є членом асоціації OSA (Organisation for the Safety of Abrasives), і, звичайно ж, вся продукція сертифікована і відповідає всім OSA стандартам. Процес виробництва і система контролю якості сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9001: 2000. RHODIUS робить акцент на передові технології виробництва на своєму заводі в Німеччині, в місті Бургброль. Типи абразивних кіл і дисків торгової марки RHODIUS:

  • Відрізні круги для ручного інструменту;
  • Відрізні круги для стаціонарних машин;
  • Шліфувальні диски;
  • Чашкові конусні круги;
  • Пелюсткові диски;
  • Абразивні диски, круги, шкурка;
  • Алмазні диски.

Продукція RHODIUS призначена для широкого застосування при обробці основних матеріалів таких як: чавун, залізо, кольорові метали, алюміній, сплави, пластмаса, склопластик, сталь конструкційна і нержавіюча, бетон, камінь, мармур, кераміка, дерево.

Супертонкі диски по нержавіючої сталі не містять залізо і сірку, що виключає утворення іржі і окислення матеріалу і дозволяє широко застосовувати їх на підприємствах, пов'язаних з виробництвом продуктів харчування, лікарських препаратів, хімічних сполук тощо.

Спеціалізовані диски для різання кольорових металів і алюмінію гарантують мінімальний витрата матеріалу і високу продуктивність.

Дуже жорсткі супертонкі диски по стали забезпечують максимально рівний зріз, легку і швидку різку і високу точність. Завдяки їх використання скорочується час різання, утворення пилу, споживання енергії, відповідно і вартість проведених робіт ..

Супертонкі диски по каменю добре підходять для різання мармуру, черепиці, кам'яних підвіконь і ступенів, забезпечуючи високу продуктивність при максимальній зносостійкості, залишаючи чисті і акуратні зрізи.

Широка гамма відрізних дисків має широке застосування на будівельних майданчиках.

Алмазні диски застосовуються для тендітних матеріалів - скла, керамічної і кахельної плитки, забезпечуючи швидку і акуратну різання.

Пелюсткові диски і чашки користуються успіхом у фахівців промислових підприємств, володіючи високій якості обробки поверхні.